درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

ساختار درب اتوماتیک شیشه ای صرفا جهت عبور و مرور افراد در اماکن خاص بوده و به دلیل عملکرد اتوماتیک خود به نوعی باعث به وجود آمدن حس اطمینان و احترام به مراجعین می باشد.

گروه تچرادر به دلیل استفاده از شیشه و فریم های آلومینیومی ویا استیل زیبا به طراحان و دکوراتورها و همکاران عزیز در زمینه های مختلف این امکان را میدهد تا بتوانند از این درب ها درساختمان های مسکونی و

اداری ،فروشگاه ها،اماکن عمومی،بیمارستان ها، بانک ها ,هتل ها و…. جهت حفظ امنیت زیبایی و ایجاد فضای خاص و زیبا در نمای بیرونی و داخلی استفاده نمایند.

درب اتوماتیک شیشه ای

به دلیل ساختار ایده آل و نحوه عملکرد این درب ها زیبایی خاصی به چشم انداز ورودی ساختمان ها می بخشند.

درب اتوماتیک شیشه ای گروه تچرادر به علت استفاده از درزگیرهایی از جنس لاستیکی و یا مویی در بین فریم ها باعث جلوگیری از به هدر رفتن انرژی گرمایش و سرمایشی ,

مانع نفوذ گرد و خاک و حشرات و صدا به داخل می باشد.

تمامی این موارد بالاخص در استفاده های بیمارستانی بسیار مورد توجه بوده همچنین عدم وجود دستگیره برای باز و بسته کردن درب و غیرتماسی بودن آنها در جلوگیری از انتشار ویروس

و میکروب و غیره بسیار کارآمد و حائزاهمیت می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

مصرف پایین انرژی،اصطحلاک پایین،سازگار با هر نوع دکوراسیون،با حداقل ایجاد صدا، کنترل تردد و عبورو مرور افراد نیز از

دیگر مزایای استفاده از این درب ها می باشند که گروه صنعتی تچرادر همگام با استانداردهای جهانی به مشتریان عزیز خدمت رسانی میکند.

درب اتوماتیک شیشه ای

اپراتورها و مکانیسم های این درب ها در انواع مختلفی بود که در ادامه به توضیحات مختصری از آنها می پردازیم اما در کلیات بیشتر این درب ها دارای عملکرد یکسانی هستند ازجمله:

– قابلیت تحمل وزن تا حدود ۲۰۰ کیلوگرم

-بدون محدودیت تردد

– حداکثر بازشو ۳۰۰ سانتیمتر و حداقل ۸۰ سانتیمتر

-قابلیت اتصال به کلیه سیستم های جانبی ( کارت خوان , سیستم اطفاء حریق , سیستم اثرانگشت مخصوص کارمندان و کنترل تردد و … )

– دارای باتری پشتیبان در مواقع اضطراری و قطع برق

تمامی درب ها دارای عملکردهای مختلفی از جمله قفل , ورود ممنوع, نیمه بازشو ,اتوماتیک و دائم باز شو بر طبق سلیقه مشتری و با قابلیت تنظیم میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *