موتور ساید

موتور ساید

موتور ساید

موتور ساید بر روی درب های کرکره برقی مجتمع های مسکونی , درب های سنگین مراکز صنعتی و پارکینگ هایی که تردد آنها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که از نام آن بر می آید در کنار پروژه نصب میشود چون در سیستم ساید از فنر و کاسه فنر استفاده نمی شود، خرابی های ناشی از آنها از نظر شکستگی فنر و کاسه فنر نیز در این سیستم وجود ندارد

و در تردد زیاد داغ نمیکند.

وجود سیستم جرثقیل زنجیری در این نوع موتور باعث میشود که در هنگام قطع برق به راحتی بالا برده شود و با استفاده از سیستم خلاص کن دستی به سهولت پایین آورده شود.

موتور ساید

در صورت درخواست مشتری این موتورها قابلیت اتصال به سیستم باتری پشتیبان را نیز دارا می باشند که عملکرد آن در مواقع اضطراری و یا هنگام قطع برق در حدود ۱۰ تا ۱۵ مرتبه تردد می باشد.

همینطور این نوع موتور نیز به مانند تمامی خدمات دیگر گروه تچرادر قابلیت اتصال به تمامی سیستم های محدودیت تردد به مانند دستگاه کارت خوان,

سیستم اثرانگشت اداری جهت حضور و غیاب کارکنان , برنامه های مدیریتی ساختمان  و…. را دارا می باشد.

در تمامی پروژه چشمی و سنسور مادون قرمز به همراه فلاشر نصب میگردد .

موتور ساید

گروه فنی مهندسی تچرا در این نوع موتورها را در انواع قدرت ها و وزن های ۱۰۰ کیلویی و ۳۰۰ کیلویی و ۵۰۰ کیلویی و ۶۰۰ کیلویی و… ارائه میدهد و لازم بذکر است در سنگین ترین تیغه ها کرکره برقی متری

حدود ۸ تا ۱۰ کیلو گرم که ابعاد ۱۰ متر مربع به بالا هم موتور با وزن ها ۷۵۰ کیلوویی ۸۰۰ کیلویی ۱۳۰۰ کیلویی و…. موجود و قابل استفاده است.

جهت اطلاع از قیمت ها از طریق ارتباط با ما اقدام نمایید تا کارشناسان ما به بهترین نحو شما را راهنمایی کرده و بهترین محصول را به شما ارائه دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *